Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Mysłowice KopalniaMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice995Lędziny Kopalnia Ziemowit
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
4
549 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
644 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
7
814 ?Spoj končí na zastávce: Lędziny Droga do Górek
919
1019
11
1234 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
13
1424 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
15
1604
1724
18
1904
20
21
22
23
0
1
2
3
so, ne, sv
4
5
654 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
7
8
919
10
11
1234 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
13
14
1544
16
1759
18
19
20
21
22
23
0
1
2
3